Statek Widmo

i

Autor: Lodołamacz Kuna / Facebook.com

REJS

Majowe rejsy statkiem Widmo. Terminy wycieczek po Warcie w Gorzowie

2024-05-14 12:56

Piękna pogoda i wysokie temperatury sprzyjają przebywaniu na świeżym powietrzu. W takim klimacie wypoczynek nad wodą wydaje się wręcz idealnym rozwiązaniem. Przez cały okres wiosenno-letni gorzowianie mogą więc skorzystać z wyjątkowych rejsów po Warcie, jakie oferuje statek Widmo. Kiedy można wsiadać na pokład?

Statek Widmo wypłynął na głębokie wody

Statek Widmo znany jest chyba wszystkim gorzowianom. To swego rodzaju tramwaj wodny, który może pomieścić około 60 osób. W tym roku przeszedł on gruntowny remont, a pasażerowie będą podróżowali w jeszcze lepszych i bardziej komfortowych warunkach.

Statkiem Widmo można się wybrać w dwugodzinną wycieczkę do Santoka. W trakcie podróży można nie tylko podziwiać piękną, zieloną okolicę, ale także posłuchać opowieści o żegludze i historii gorzowskich statków.

Przepiękne widoki na Warcie i Noteci zapewnią scenerię do ciekawych zdjęć a rejs statkiem dodatkowo umili niedzielną przygodę.Na pokładzie gorąca kawa i herbata. Chętni mogą zabrać swój prowiant - będzie możliwość upieczenia kiełbasek na statku" - informują organizatorzy.

Rejsy organizowane są wyłącznie pod warunkiem zebrania min. 30 uczestników. Koszt: 60 zł/osobę.

Terminy majowych rejsów statkiem Widmo

W maju zorganizowane zostaną cztery rejsy statkiem "Widmo" do Santoka:

  • 19 maja 2024 g. 11:00
  • 19 maja 2024 g. 14:00
  • 26 maja 2024 g. 11:00
  • 26 maja 2024 g. 14:00

Statek Widmo startuje z gorzowskiego bulwaru. Aby mieć pewność, że rejs się odbędzie, warto zgłosić się do organizatorów i zapisać za pomocą profilu na Facebooku: "Lodołamacz KUNA".

Zobacz też: Zachwycający naturą Park Narodowy "Ujście Warty" niedaleko Gorzowa

Sonda
Płynąłeś/aś kiedyś statkiem Widmo?
Nowy statek na jeziorze Jamno - zobacz wodowanie "Julka"