Stadion żużlowy

i

Autor: M.pa

ŻUŻEL

Łukasz Łuczkowski zaśpiewa hymn przed Grand Prix w Gorzowie dzięki... fanom!

2023-06-22 13:23

Łukasz Łyczkowski, wokalista zespołu 5 Rano, a jednocześnie uczestnik 8. edycji "The Voice of Poland" zaśpiewa hymn Polski przed rozpoczęciem turnieju Grand Prix w Gorzowie. Jak się okazało ten występ załatwił mu... jeden z fanów! Jak to się stało?

Fan spełnił marzenie Łukasza Łyczkowskiego

Pochodzący z Sulęcina artysta Łukasz Łyczkowski zaśpiewa hymn na stadionie żużlowym i przyznaje, że to spełnienie jego marzeń.

Mam ciary, to spektakularna sprawa, która nigdy nie sądziłem, że wydarzy się w moim życiu. Chociaż nie ukrywam, że marzyłem o tym, by zaśpiewać na stadionie Stali Gorzów, bo od dziecka chodzę na ten stadion - przyznał Łukasz Łyczkowski.

Występ nie byłby jednak możliwy gdyby nie jeden z fanów! Kacper Hornik, członek fanklubu Łukasza Łyczkowskiego, przekonał prezesa Stali Gorzów, żeby skontaktował się z popularnym Łyczkiem. Tak też się stało, panowie porozmawiali przez telefon i doszli do porozumienia.

Hymn to najważniejsza pieść Polaków i nastawiam się, by zaśpiewać go tak, aby porwać te 16 tysięcy ludzi, którzy pojawią się na stadionie - dodał wokalista.

Hymn wykonany zostanie w klasyczny sposób. Łukasz Łyczkowski śpiewać będzie do podkładu instrumentalnego orkiestry narodowej. Pierwsze próby już się odbyły, a sam artysta liczy, że nie zawiedzie osób zgromadzonych na stadionie.

Grand Prix Gorzów - czerwiec 2023

Turniej GP w Gorzowie odbędzie się już w najbliższą sobotę, tj. 24.06.2023 roku na stadionie im. Edwarda Jancarza. Początek o godzinie 19:00.

To właśnie w Gorzowie ścigać się będą żużlowi zawodnicy światowej sławy! Każdy z nich będzie walczył o cenne punkty, które przybliżą go do uzyskania tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Do końca rozgrywek pozostało jeszcze sześć turniejów (łącznie z tym gorzowskim).W tej chwili w klasyfikacji ogólnej prowadzi Bartosz Zmarzlik.

Zawody transmitowane będą w telewizji, co jest świetną informacją dla wszystkich, którzy nie mogą w tym dniu pojawić się na stadionie.

Sonda
Wybierasz się na Grand Prix w Gorzowie?
Lanberry nie ma doświadczeń jak Doda! Wróci do The Voice of Poland?