Galeria z meczu ebut.pl Stal Gorzów - Zooleszcz GKM Grudziądz

i

Autor: Miłosz Staszczyk / Miły z obiektywem Anders Thomsen bawiący się z kibicami Stali Gorzów po meczu

ŻUŻEL

Lider Stali odejdzie z Gorzowa?! Tajemnicza wypowiedź zawodnika

2023-06-12 12:43

Anders Thomsen od wielu lat jest ulubieńcem kibiców ebut.pl Stali Gorzów. W ostatnim czasie jest coraz głośniej na temat tego, że Duńczyk może opuścić miasto nad Wartą i przenieść się do Torunia. Ile w tym prawdy?

Anders Thomsen odejdzie z Gorzowa? Tajemnicze słowa zawodnika

Zagłębiliśmy się w temat i faktycznie jest coś na rzeczy. Menedżer zawodnika, Krzysztof Sudak, rozmawia z toruńskimi działaczami o potencjalnym kontrakcie. Thomsen miałby zastąpić w Apatorze Pawła Przedpełskiego, który w tym momencie jest najsłabszym ogniwem w talii Roberta Sawiny.

Co na to sam Anders Thomsen? Po ostatnim meczu w Gorzowie, gdzie ebut.pl Stal wygrała z Cellfast Wilkami Krosno, Duńczyk dostał pytanie od dziennikarzy, w którym klubie widzi się w przyszłym roku.

- Nie wiem - odpowiedział dziennikarzowi Przeglądu Sportowego Onet, Anders Thomsen, na pytanie o telefony z innych miast. Czy aktualnie szósty żużlowiec ligi zostanie w Stali? - Nie wiem - usłyszał dziennikarz po raz kolejny od zawodnika. Były to bardzo pewne i zarazem wymowne odpowiedzi lidera Stali.

Kto ewentualnie za Andersa Thomsena? Mamy listę nazwisk!

Gorzowscy działacze nie próżnują i doskonale wiedzą, co się dzieje. Otoczenie prezesa Waldemara Sadowskiego w ostatnim czasie wysyłało oferty między innymi do: Mikkela Michelsena, Patryka Dudka, Janusza Kołodzieja, Jacka Holdera, Wiktora Przyjemskiego, czy Jakuba Miśkowiaka. Były to oczywiście niezobowiązujące rozmowy. Czy coś z nich wyniknie? Tego nie wiadomo.

Przypomnijmy, że prekontrakty w PGE Ekstralidze można podpisywać oficjalnie od 15 czerwca.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Czy według ciebie Anders Thomsen odejdzie z Gorzowa?