gorzów wosp gadzety 1

i

Autor: Fragles Sportowe fanty nie tylko dla kibiców.

Licytacje i koncerty online. Gorzów gotowy na orkiestrowe granie! [FOTO i AUDIO]

2021-01-29 16:35

29 "Finał z głową" już w niedzielę (31.01). Około 400 wolontariuszy wyjdzie na gorzowskie ulice i będzie zbierać datki do puszek. W związku z pandemią WOŚP już gra w internecie, więc w akcję można się włączyć w każdej chwili.

Już od jakiegoś czasu trwają internetowe licytacje, na których atrakcyjne przedmioty wystawiły gorzowskie sztaby. Nie lada gratki dla miłośników kina czy sportowych kibiców. Do zdobycia unikatowy obraz z filmu horror- science fiction oraz sporo gadżetów Stali, Warty i Stilonu.

O aukcjach WOŚP mówi Marta Ciećwierz, szefowa największego sztabu w Gorzowie:

Tradycyjnie w akcję włączył się prezydent Gorzowa. W poprzednich edycjach były m.in propozycje kulinarne jak śniadanie czy pieczenie sernika. Jak przekazała Sylwia Beech z gorzowskiego magistratu- tym razem Jacek Wójcicki postawił na zdrowie i na zwiedzanie. Do wylicytowania jest zaproszenie na przejażdżkę rowerową, a w roli przewodnika prezydent miasta.

gorzów wosp gadzety 2

i

Autor: Fragles Obraz 3D z filmu "Obcy".

Do zdobycia, od miasta,  także voucher na jednodniową przejażdżkę hulajnogą oraz maskotkę Gorzuś. Z kolei gorzowski sztab SP nr 2 wystawił zaproszenie na sesję zdjęciową i kawę z aktorką Joanną Moro oraz srebrny medal Stali Gorzów z 2018 roku.

gorzów wosp gazdety 3

i

Autor: materiały UM Gorzów Voucher od prezydenta Gorzowa.

Natomiast mini sztab SP nr 20 ma vouchery na: oznaczenie przeciwciał we krwi, indywidualny pokaz robota Da Vinci oraz na obiad z europosłem Bartoszem Arłukowiczem. Wszystkie aukcje na allegro.

Najdroższe i najciekawsze aukcje dla WOŚP

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to: