Marek Towalski

i

Autor: Screen: Telewizja Gorzów

ŻUŻEL

Legenda Stali Gorzów obraziła Falubaz Zielona Góra. W środowisku wrze po słowach Marka Towalskiego!

2024-03-21 10:28

W środowisku żużlowym wrze po skandalicznej wypowiedzi byłego zawodnika Stali Gorzów, Marka Towalskiego, który ostatnio gościł w "Telewizji Gorzów". Legenda Stali nawiązała do kibicowskiego zwrotu... na antenie. W Zielonej Górze nie kryją oburzenia.

Marek Towalski w środę gościł w studiu "Telewizji Gorzów", gdzie co jakiś czas wypowiada się jako żużlowy ekspert. Nie inaczej było teraz, choć pod koniec programu ewidentnie przesadził. Został zapytany przez prowadzącego Ireneusza Macieja Zmorę, czy Stal chociaż wygra z Falubazem, a Towalski na to odpowiedział: "Z Falubazem to my zawsze wygramy, bo zdechł pies...". No i się zaczęło...

Wypowiedź szybko rozniosła się po środowisku żużlowym. Do słów Marka Towalskiego odniósł się już zielonogórski klub na portalu "X". - Bardzo rozsądna i mądra wypowiedź. Gratulujemy poziomu - napisano.

Na słowa Towalskiego odpowiedział także Jacek Frątczak, były menedżer Falubazu. - Uważam, że pan Towalski powinien albo się przyznać, że popełnił błąd i przeprosić, albo stwierdzić, że ona tak naprawdę myśli i to jest jego stan umysłu. Oczekuję publicznych przeprosin. Jest naprawdę duże poruszenie w Zielonej Górze tymi słowami, bo on ludzi, którzy mają zamiar być ekspertami telewizyjnymi wymaga się pewnego poziomu, kultury. To zaś jest poziom rynsztoka - powiedział Frątczak na łamach "Przeglądu Sportowego Onet".

Tak wyglądał pierwszy trening Stali Gorzów na własnym torze

Marek Towalski, póki co, nie odniósł się do swoich słów. Czy przeprosi? Tego nie wiadomo, ale presja na nim jest teraz ogromna.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Czy jesteś zaskoczony/a słowami legendy Stali Gorzów?