Bar Mleczny Agata w Gorzowie

i

Autor: Google Street View

MIASTO

Kultowy bar w Gorzowie wznawia działalność. Będą pracować za darmo?!

2023-04-03 12:23

Kilka dni temu w całym Gorzowie gruchnęła informacja o tym, że kultowy bar Agata przestał wydawać posiłki. Sprawą przejęło się całe miasto. Pracownice lokalu nie dostawały wypłat na czas, dlatego nie przychodziły do pracy i im dziwić się nie można.

Kultowy bar został zamknięty. Mieszkańcy byli w szoku!

Tematem Baru "Agata" w Gorzowie żyją mieszkańcy od momenty wyemitowania odcinka "Kuchennych Rewolucji" Magdy Gessler. Już wtedy restauratorka zauważyła problem z wypłaceniem pieniędzy dla pracowników. Wydawało się wówczas, że wszystko wróciło do normy. Jak się okazało, tylko na chwilę.

W późniejszym czasie sprawa wracała jak bumerang, aż w końcu pracownice powiedziały "pas" i bar zaprzestał działalności. Lokalne media nagłośniły tę sytuację kilka dni temu. Pracownice lokalu postanowiły ratować kultowe miejsce. Dodatkowo właściciel obiektu spłacił część długów.

- Wracamy do pracy, bo chcemy ratować ten bar. To przecież jest symbol miasta - powiedziały pracownice baru portalowi gorzow.naszemiasto.pl. - Wierzymy, że bar nie upadnie. Gdybyśmy nie wierzyły, że gorzowianie pomogą nam w jego uratowaniu, nie wróciłybyśmy do pracy - dodały. Niewykluczone, że pracownice lokalu będą pracować za darmo, by tylko ratować kultowy lokal w Gorzowie.

Bar Agata wznowił działalność w poniedziałek, 3 kwietnia o godzinie 10:00.

Restauracja Roberta Lewandowskiego będzie sprzedawać Misie Rysie, żeby powstał "Ryśkowy szpital"
Sonda
Odwiedzałeś/aś Bar Agata w Gorzowie?