Książę William w Polsce, spotkanie z Ukraińcami

i

Autor: fot. Michał Zebrowski/EastNews

Rodzina królewska

Książę William w pubie z kobietą. Gdzie była Kate Middleton?

2024-04-12 10:37

Brytyjska Rodzina Królewska przeżywa w ostatnich czasach trudne chwile. W zwiazku z informacjami o poważnej chorobie króla oraz księżnej Kate, większoć obowiąkzów spadła na Księcia Williama. Teraz w Internecie znalazło się zdjecie, na którym widać jak książe spędza czas w jednym z pubów razem z pewną kobietą. Wiadomo, ze nie była to Kate!

Księżna Kate choruje na nowotwór

W ostatnim czasie spore emocje wzbudziła księżna Kate Middleton, której przedłużająca się nieobecność w życiu publicznym wywołała liczne spekulacje na temat ewentualnego rozpadu związku książęcej pary. Wszystko wyjaśniło się pod koniec marca, gdy księżna opublikowała w Internecie oświadczenie, w którym przyznała, że choruje na nowotwór i jest w początkowej fazie leczenia.

Przypomnijmy: z nowotworem zmaga się także król Wielkiej Brytanii Karol III. Jeszcze w lutym Pałac Buckingham przekazał, że z powodu choroby król znalazł się w szpitalu.

Książę William w barze z teściową?

Choroby członków rodziny królewskiej sprawiły, że wiele obowiązków monarszych zostało przekazanych na barki księcia Williama. Jak się okazuje, on też potrzebuje czasem odetchnąć, o czym świadczy fakt, że ostatnio widziany był w jednym z angielskich barów.

Jak się okazuje, w wizycie w pubie Williamowi towarzyszyła kobieta. Z pewnością nie była to Kate, która z uwagi na swoją chorobę większość czasu spędza w domu. Kto więc wybrał się do pubu z księciem? Jak czytamy na łamach "Daily Mail": podczas wypadu towarzyszyła mu Carole Middleton, czyli matka księżnej Kate.

Wszystko odbyło się bez zbędnego zamieszania, bez wielkich fanfar. Po prostu wszedł i przeszedł przez pub. Prawdopodobnie towarzyszyła mu Carole Middleton - informuje "Daily Mail".

Książęca para święta wielkanocne spędziła w swojej posiadłości Sandringham w Norfolk - to właśnie w tamtejszym pubie pojawił się William. 

Zobacz też: Książę William w Warszawie - drugi dzień wizyty

Sonda
Śledzisz losy rodziny królewskiej?
Książę William w brytyjskiej bazie wojskowej na terenie lotniska w Rzeszowie