Korek na S3

i

Autor: Stoją ! Gorzów / Facebook.com

WYPADKI

Koszmarny wypadek na S3. Ciężarówka zderzyła się z dźwigiem! Na miejscu ogromne korki

2023-08-21 15:17

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek (21.08) na drodze ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Gorzów Zachód a Gorzów Północ. Na pasie w kierunku Szczecina cieżarówka najechała na dźwig samojezdny. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Wszystko działo się około godziny 13:00. To właśnie wtedy, na 85 kilometrze trasy S3, zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe: ciężarówka przewożąca piasek najechała na dźwig samojezdny.

W wyniku tego zdarzenia ranny został kierowca ciężarówki, który został uwięziony w rozbitej kabinie. Dopiero dzięki interwencji strażaków mężczyznę udało się wydostać - poinofmrował Bartłomiej Mądry, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie.

Poszkodowany został przetransportowany do gorzowskiego szpitala.

Ruch w kierunku Szczecina był zablokowany. Tworzyły się ogromne korki

Na miejscu wypadku pojawiły się cztery zastępcy straży pożarnej, policja oraz pogotowie. Prowadzone przez nich działania wymagały całkowitego zamknięcia odcinka S3 w kierunku Szczecina. To z kolei spowodowało, że kierowcy poruszający się tamtą trasą musieli korzystać z objazdów bądź stanąć w długim korku. W tej chwili dla ruchu udostępniono już jeden pas, ale utrudnienia mogą jeszcze potrwać - informuje GDDKiA.

Nad sprawą natomiast pracować będą biegli, którzy ustalą przyczyny wypadku, które w tej chwili nie są jeszcze znane.

Groźne wypadki na lubuskich drogach

Sonda
Czujesz się bezpieczny na polskich drogach?
Przerażający wypadek w Legincy. Zmiażdzył Młodą kobietę