Kosmiczna studniówka w II LO w Gorzowie

2023-01-22 12:49

Maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie bawili się w sobotni wieczór na studniówce. Tradycyjnie zabawa została zorganizowana w szkolnej sali gimnastycznej, która została udekorowana zgodnie z motywem przewodnim. W tym roku motywem studniówki w gorzowskim ogólniaku był to kosmos.

Matura tuż, tuż, więc maturzyści rozpoczynają zabawę na tradycyjnych studniówkach. W tym roku świętowanie odbywa się już normalnie w styczniu. Poprzednie roczniki nie miały tyle szczęście, bo albo studniówki nie było, albo impreza była organizowana jesienią. Jednak sytuacja wróciła do normy i we wszystkich szkołach średnich rozpoczynają się studniówki.

W sobotę 21 stycznia swój bal mieli uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Przemysłowej w Gorzowie. Impreza została zorganizowana w szkolnej sali gimnastycznej. W tym roku motywem przewodnim zabawy był kosmos. Dekoracje naprawdę robiły wrażenie i aż trudno było poznać, że to szkolna sala.

Studniówka rozpoczęła się od zatańczenia poloneza, następnie były życzenia i gratulacje. A później? Szampańska zabawa i tańce do białego rana. Zobaczcie, jak bawili się maturzyści z II LO w Gorzowie.

QUIZ. Historia przełomu XX i XXI wieku. Millenialsi i starsi powalczą o maksa

Pytanie 1 z 15
Na początek łatwe - XXI wiek zaczął się z nocy z 31 grudnia na 1 stycznia....