Mrozu

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski / Gorzów Facebook.com

IMPREZY

Koncerty gwiazd w Gorzowie! Na początek Ania Rusowicz, Natalia Przybysz i Mrozu!

2023-06-16 13:06

Już w weekend rozpoczną się wydarzenia w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów. Przez całe lato na mieszkańcow czeka szereg koncertów, które będą się odbywać w samym centrum Gorzowa. I to zupełnie za darmo! Na inauguracje zagrają prawdziwe gwiazdy!

Dobry Wieczór Gorzów 2023

Dobry Wieczór Gorzów to cykl spotkań kulturalnych organizowanych od czerwca do września. W tym czasie, w weekendy, na scenie zlokalizowanej na Starym Rynku, odbywać się będą różnego rodzaju koncerty, występy i przedstawienia teatralne. A to wszystko w wieczornych klimatach!

Cykl imprez rozpocznie się już w najbliższy weekend, czyli 16. czerwca, a ostatni koncert zaplanowano na 3. września. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!

Na inaugurację w Gorzowie wystąpi... Mrozu!

Każdy kto chce potańczyć i pośpiewać już wkrótce będzie miał ku temu idealną okazję. Koncerty rozpoczynają się w piątek (16.06). To właśnie wtedy na scenie wystąpi Ania Rusowicz. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Dzień później, czyli w sobotę kolejna gwiazda - Natalia Przybysz. Tej wokalistki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To polska piosenkarka i autorka tekstów, która zasłynęła na scenie muzycznej współtworząc zespół Sistars. Znana jest z takich utworów jak np. "Miłość miłość", "Ciepły wiatr" czy "Niebieski".

Teraz będzie jej można posłuchać na żywo. Koncert Natalii Przybysz w sobotę o godzinie 19:00. Zanim Natalia Przybysz pojawi się na scenie z koncertem wystąpi Kwartet GaMaYiKa.

A w niedzielę prawdziwe wydarzenie, a zarazem oficjalny koncert inaugurujący rozpoczęcie cyklu imprez w ramach akcji "Dobry Wieczór Gorzów". Na scenie pojawi się... Mrozu! To polski piosenkarz, autor tekstów, kompozytor i producent muzyczny! To będzie prawdziwe show! Start godzina 19:00.

To wszystko na scenie, która pojawi się na Starym Rynku. Wstęp wolny!

Sonda
Weźmiesz udział w koncertach?
Björk zagra w Polsce w 2023 roku! Koncerty rock i alternatywa