Grand Prix kto śpiewa

i

Autor: No-longer-here / www.pixabay.com

SPORT

Wiemy kto zaśpiewa hymn przed Grand Prix w Gorzowie! Na pewno kojarzysz go z telewizji

2023-06-12 12:46

Święto żużla zbliża się coraz większymi krokami! Już 24. czerwca na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie odbędzie się turniej Grand Prix, na który zjadą najlepsi żużlowcy z całego świata. Wiemy już kto zmotywuje zawodników do walki i zaśpiewa hymn Polski przed rozpoczęciem zawodów! Jesteście ciekawi?

Speedway Grand Prix Gorzów 24.06.2023

Grand Prix to dziesięć turniejów, w trakcie których zawodnicy walczą o tytuł drużynowego mistrza świata na żużlu. Rywalizacja już się rozpoczęła i w tej chwili tabelę z największą liczbą punktów otwiera Bartosz Zmarzlik.

Tegoroczne zawody rozegrane zostaną w ośmiu krajach, z czego aż trzy turnieje zaplanowano w Polsce: w Warszawie, Gorzowie i Toruniu. Do Gorzowa żużlowcy zjadą 24. czerwca - każdy kto chce wziąć udział w tym wydarzeniu może już kupić bilet. A warto, bo emocje jak zawsze mogą być ogromne!

Wiemy kto zaśpiewa hymn Polski! Będzie rockowo?

Jak udało nam się dowiedzieć gorzowskie zawody otworzy... Łukasz Łyczkowski! To pochodzący z Sulęcina wokalista, który został finalistą 8. edycji znanego programu muzycznego "The Voice of Poland", gdzie zachwycił jurorów rockowo-bluesowymi brzmieniami.

Podczas przesłuchań w ciemno Łukasz Łyczkowski wykonał utwór "Wierzę w lepszy świat" (zespół Bracia) i swoje krzesła odwrócili Tomson i Baron, Michał Szpak oraz Andrzej Piaseczny. Ostatecznie artysta wybrał członków zespołu Afromental i pod ich skrzydłami udało mu się zająć drugie miejsce w programie!

Od tamtej pory Łukasz Łyczkowski wraz ze swoim zespołem 5 Rano bierze udział w licznych imprezach i muzycznych wydarzeniach. Artysta wydaje też płytę - w tej chwili zespół ma już gotowy materiał na trzecią płytę.

Zanim jednak premiera Łukasz Łyczkowskiego będzie można usłyszeć na żywo! 24. czerwca, przed rozpoczęciem turnieju Grand Prix w Gorzowie, zaśpiewa hymn Polski.

Sama żużlowa impreza odbędzie się na stadionie im. Edwarda Jancarza przy ulicy Śląskiej.

Sonda
Lubisz rocka?
Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie