gorzów kosynierów rondo 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Prace na Kosynierów Gdyńskich idą pełną parą.

Inwestycje

Kolejne utrudnienia na Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. Będzie ciężko!

2024-04-26 15:45

W weekend [27-28.04] następny etap prac na remontowanej drodze. Kierowcy powinni zwracać uwagę na znaki, by nie wjechać tam, gdzie nie wolno. Lekko nie będzie, zwłaszcza, że niedziela [28.04] przed majówką, będzie handlowa. Zatem spodziewajcie się dużego ruchu.

Dobiega końca układanie ostatniej warstwy asfaltu na ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. Prace trwały na odcinku od wodociągów do ronda przy IV LO. Na sobotę i niedzielę zaplanowano wylewanie asfaltu na samym rondzie Kosynierów Gdyńskich. Co oznacza, że przez dwa dni będzie ono zamknięte. Na ulicach: Łokietka i Estkowskiego pojawią się barierki, które zablokują dojazd do ronda. Trzeba będzie skorzystać z objazdu. Kierowcy, którzy będą chcieli dojechać do centrum, będą musieli wjechać w ul. Armii Polskiej i dalej, dosyć nietypowo, skręcić z niej w lewo w ul. Wybickiego.

gorzów Kosynierów rondo 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Mapa objazdu ronda Kosynierów Gdyńskich.

Zmiany dotyczą także pasażerów MZK. Ponad 20 linii autobusowych pojedzie inną trasą. Chodzi o autobusy m.in numer 104, 113, 124, 126 czy 127. Zawieszony zostanie przystanek AWF w kierunku ronda Kosynierów Gdyńskich. Szczegółowe rozkłady jazdy na stronie gorzowskiego MZK-a.​

Akustyczna gitara Johna Lennona idzie pod młotek. Została znaleziona po 50 latach!

Quiz. Egzamin maturalny z języka polskiego. Sprawdź, czy dopasujesz bohatera literackiego do lektury

Pytanie 1 z 16
Papkin był bohaterem...