Kebson TV zjadł bułę z pieczarkami w Gorzowie

i

Autor: H.S; Screen Kebson TV

Kulinaria

Kebson ocenił kultową bułę z pieczarkami z Gorzowa. Co powiedział?

Województwo lubuskie znów jest na językach. Kebson TV odwiedził nasz region, tym razem podzielił się opinią o popularnym i kultowym wręcz przysmaku gorzowian. Jak Kebsonowi smakowała buła z pieczarkami? Czy gorzowska buła z pieczarkami jest godna ceny?

Kebson TV w Gorzowie. Jak mu smakowała buła z pieczarkami?

Wiele polskich miast ma przysmaki regionalne. Na przykład Poznań ma rogale świętomarcińskie lub Szczecin paprykarza. Gorzów także - bułę z pieczarkami. Gdy Kebson TV poinformował o tym, że odwiedza Gorzów Wielkopolski widzowie zasypali go właśnie prośbami o ocenę tego kultowego dania. Czy Kebson polubił bułę z pieczarkami w Gorzowie?

Absurd drogowy na nowo powstałym rondzie w Gorzowie. Kierowca dwukrotnie wjechał pod prąd!

Tak się kiedyś jadło droga młodzieży. Na kanał youtube wleciała recenzja kultowej bułki z pieczarkami, kultowej w Gorzowie Wielkopolskim. Oznaczając się w tym mieście zostałem dosłownie zasypany prośbami o sprawdzenie jej bo historia tego miejsca to długoletnia tradycja karmienia gorzowskiej klienteli. Jedni mówili, że trzyma poziom, drudzy że to już nie to samo a ja sam rozumiem i jednych i drugich ale więcej o tym produkcie w filmie do którego link w kom. Cena 11 zł, sprobować warto - napisał Kebson TV w swoich mediach społecznościowych. 

Sonda
Czy cena gorzowskiej bułki z pieczarkami jest za wysoka?