Bułka z pieczarkami w Gorzowie

i

Autor: pci

SZOK

Gorzowski przysmak znów podrożał! Ile teraz kosztuje bułka z pieczarkami? Mieszkańcy są w szoku

2023-09-08 11:08

O kultowej bułce z pieczarkami w Gorzowie napisano już w wiele. Tym razem znów jest o niej głosno. Wszystko za sprawą... wyższej ceny! Ile teraz kosztuje?

Praktycznie każde większe miasto w Polsce ma potrawę, która wyróżnia region. Niekiedy jest to też jeden przysmak. Tak jest w Gorzowie, gdzie od wielu lat rządzi i dzieli bułka z pieczarkami przy ul. Sikorskiego.

W ostatnich latach bułka z pieczarkami podrożała o kilkaset procent. W ostatnich miesiącach cena wynosiła aż 10 złotych. Wielu gorzowian narzekało nie tylko na cenę, ale także na coraz uboższy farsz, który, jak sama nazwa wskazuje, składa się z pieczarek oraz cebuli z dodatkiem przypraw. Teraz cena wzrosła, ale czy smak pozostał? Są wątpliwości.

Kilka dni temu gorzowskie fora obiegła informacja, że cena kultowej bułki wzrosła do 11 złotych. Mieszkańcy nie kryją oburzenia.

Bułka straciła smak... Ale zauważcie, że od jakiegoś czasu pieczarki są takie.. mało pieczarkowe, ubogie w smak.. jeszcze kilka lat temu jak sie np. dusiło pieczarki na patelni to roznosił się piękny zapach a i smak ich był cudowny, wyrazisty..a teraz są jałowe, praktycznie bez smaku.. więc nie dziwne, że i buła z pieczarkami jest gorsza – pisze pani Roksana.

Pomidory w cukierni? Zobaczcie na te zdjęcia z Bydgoszczy!

Kupiłem wczoraj, to nie jest ta sama buła – dodaje pan Kamil.

Postawili nie na jakość tylko na ilość jeszcze troche i zamkną ten biznes nie dosc że nie smaczne to i ubogie w produkty tylko nazwa powimna byc inna bulki z cebulą o smaku pieczarek – komentuje pani Anna.

Kupiłam ostatnio, niby smak ten sam, ale tam praktycznie farszu nie było i już wiem, ze więcej nie kupie – podkreśla pani Joanna.

Super Express zabrał na spacer Aniołki. Kaczmarek i Kiełbasińska kosztowały niemieckie przysmaki
Sonda
Czy cena gorzowskiej bułki z pieczarkami jest za wysoka?