gorzów postcards collection

i

Autor: Tomasz Szulżycki / FB Natalia Ślizowska

Natalia Ślizowska

Już w niedzielę wielkie święto mody przy Chrobrego 34

2023-07-21 11:18

Gorzowska eksportowa projektantka - Natalia Ślizowska zaprezentuje kolekcję "Postcards from Gorzów". Jak tłumaczy sama twórczyni, stroje oddają piękno i potencjał Gorzowa.

Są też odbiciem osobowości i wszystkiego, co w modzie projektantka lubi: proste konstrukcje, maksimum przekazu, geometryczna i oszczędna w kolorze, a także oversize i unisex.Natalia Ślizowska o samej kolekcji myślała wcześniej, ale to nie ona była priorytetem w tym roku. O wszystkim zadecydowała nuta przypadku, jak mówi:

Inny artysta, czyli Tomek Szulżycki, który zajmuje się filmem i zdjęciami, pewnej niedzieli zadzwonił do mnie. Powiedział, że chciałby zrobić film modowy, takie jakie robi Dior, ale z miejscami w Gorzowie. Mówię, kurcze, skoro mamy robić film, to zróbmy jakąś naprawdę petardę. I powiedziałam: przejdź się po Gorzowie, zrób jakieś spontaniczne zdjęcia, pocztówki, a ja naniosę je na ubiory.

Dorota Goldpoint: Znana projektantka mody ujawnia kulisy pracy z gwiazdami. Do czego przekonała Irenę Santor?

To też pierwszy w Gorzowie pokaz z udziałem modeli z zespołu Landsberg Familia. Na koniec będzie można usłyszeć ich kawałek - Casino. Wieczór urozmaici też grający na saksofonie Pesos. Pokaz od godziny 21, wstęp wolny.

Najtrudniejsze pytania z Milionerów. One rozłożyły uczestników [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Od roku 2000 do dziś Oscara za główną rolę kobiecą nie otrzymała aktorka, której nazwisko zaczyna się na tę literę...