Ruszyło głosowanie na Miss Startu PGE Ekstraligi 2023. Dwie gorzowianki w konkursie!

i

Autor: Radek Kalina/Stal Gorzów

MISS STARTU

Ruszyło głosowanie na Miss Startu PGE Ekstraligi. Dwie gorzowianki w konkursie!

2023-07-20 15:10

Dokładnie 20 lipca oficjalnie ruszyła kolejna edycja konkursu PGE Ekstraligi na Miss Startu. Udział w nim biorą dwie podprowadzające ebut.pl Stali Gorzów, czyli Milena Rucka i Nikola Okulicz. Gdzie głosować na gorzowianki? O tym poniżej.

To już dziewiąta edycja tego popularnego konkursu. Co rok jest organizowana przez PGE Ekstraligę i co roku biorą udział w niej gorzowianki z racji tego, że ebut.pl Stal jeździ w najlepszej lidze świata.

W tym roku udział w konkursie biorą zaledwie dwie podprowadzające ebut.pl Stali, czyli Milena Rucka i Nikola Okulicz, które zostały wybrane przez klub. Sesja zdjęciowa do Miss Startu 2023 odbyła się już jakiś czas temu.

Miss Startu 2023. Gdzie głosować na gorzowianki?

Głosowanie odbywa się na stronie PGE Ekstraligi. W konkursie biorą udział 22 kandydatki. Głosowanie trwa od 20 lipca do 20 sierpnia, czyli równy miesiąc. Kandydatka z największym procentem głosów wygrywa. Zachęcamy do głosowania na nasze gorzowianki!

Oprócz tytułów i okolicznościowych szarf, nagrodami w konkursie są zegarki AZTORIN, vouchery do centrów handlowych oraz pobyt w jednym z hoteli SPA na terenie Polski.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Głosowałeś/aś już na gorzowianki w konkursie Miss Startu PGE Ekstraligi 2023?