Brady i żony

i

Autor: Pexels @Brady and Wives / www.facebook.com

POLIGAMIA

Ten mężczyzna ma pięć żon i kilkadziesiąt dzieci! Wszystkie są kuzynkami i wymieniają się co noc

2024-03-20 11:04

Ten mężczyzna od lat zadziwia i wprawia w osłupienie wszystkich zwolenników tradycyjnego modelu rodziny. Amerykanin Brady Williams ma aż pięć żon i 24 dzieci! Wszyscy żyją wspólnie w dwóch wielkich domach, a każdą noc Brady spędza z inną z kobiet. Na urodziny żony dostają "noc ekstra".

Od Mormona do poligamisty. "Jestem feministą"

Związki poligamiczne wciąż są zabronione w większości krajów. To jednak nie przeszkadza Brady'emu Williamsowi żyć "na kocią łapę" z pięcioma żonami! Chociaż "żony" to za dużo powiedziane, bo w oficjalnym związku małżeńskim jest tylko z jedną z kobiet - Paulie. Oprócz niej żyje także z jej czterema kuzynkami: Robyn, Rosemary, Nonie i Rhonda.

Rodzina mieszka razem i wspólnie wychowuje 24 dzieci. Tyle osób nie zmieściłoby się w jednym domu, więc partnerzy zamieszkują dwie, duże posiadłości Salt Lake City, w stanie Utah.

Co ciekawe, zarówno Brady jak i jego partnerki wychowali się w konserwatywnym środowisku Mormonów, z którego zostali wykluczeni nie tylko z uwagi na poligamiczny związek, ale przede wszystkim ze względu na swoje liberalne podejście do życia: akceptują picie alkoholu i otwarcie potrafią wyrażać swoje zdanie.

Przy tym wszystkim Brady uparcie twierdzi, ze jest feministą i popiera wszelkie przejawy dążenia do równouprawnienia kobiet i mężczyzn.

"Moje pięć żon", czyli codzienne życie poligamisty. Kobiety muszą się dzielić

W 2023 roku amerykańska telewizja rozpoczęła emisję reality show pt. "Moje pięć żon". Kamery ukazywały codzienne życie tej wyjątkowej, dużej rodziny, a program cieszył się ogromną popularnością.

Jak się okazuje, rodzina świetnie sobie radzi. Sami przyznają, że związki poligamiczne umożliwiają m.in. dzielenie się obowiązkami. Można też liczyć na wsparcie większej liczby osób.

A jak wygląda sfera erotyczna przy pięciu partnerkach? Brady nie ma lekko, bo każdą noc spędza z inną kobietą. To oznacza, że "żony" mają męża tylko dla siebie raz na pięć dni. Wyjątek stanowią... urodziny, kiedy to świętującej przypada dodatkowa noc z Brady'em. Cóż za prezent!

Tak wygląda 44-latka, która zarabia tysiące złotych za nocne... przytulanie

Sonda
Akceptujesz związki poligamiczne?
Jak wyglądają i kim są żony braci Mroczków? FB SE