Protest pod domem Jarosława Kaczyńskiego

i

Autor: PAP/Radek Pietruszka

Jarosław Kaczyński w Gorzowie. Mieszkańcy zapowiadają protest

2022-11-30 14:07

Praktycznie w każdym mieście w Polsce, podczas wizyty prezesa Prawa i Sprawiedliwości dochodzi do protestów wielu mieszkańców. Nie inaczej będzie w Gorzowie. Grupa kilkudziesięciu osób zaplanowała protest pod budynkiem, w którym odbywać się będzie spotkanie z sympatykami tej partii.

Jarosław Kaczyński odwiedzi Gorzów, Zieloną Górę i Nową Sól. Do miasta nad Wartą ma przyjechać w niedzielę, 4 grudnia. I to właśnie na ten dzień zaplanowany jest protest pod jednym z budynków Akademii imienia Jakuba z Paradyża, gdzie odbędzie się spotkanie z prezesem partii rządzącej.

To legalny, zgłoszony protest, na który przybędzie kilkadziesiąt osób - z Gorzowa, ale też z powiatu strzelecko-drezdeneckiego, międzyrzeckiego i słubickiego. Publiczne zgromadzenie zaplanowano na niedzielę, 4 grudnia w godzinach od 15:00 do 21:00.

Samo spotkanie z prezesem Jarosławem Kaczyńskim odbędzie się w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża, czyli w budynku nr 5 przy ul. Chopina 52. Spotkanie, jak w innych częściach kraju nie będzie otwarte dla szerokiej publiczności, więc do środka będą mogły wejść tylko osoby zaproszone.

Sonda
Lubisz wracac do bajek i programów z czasów swojego dzieciństwa?