Internauci pomogą mężczyźnie z Drezdenka. Wszystko przez poruszającą historię

i

Autor: screen: youtube.com/@PanzLoombardu

zbiórka

Internauci pomogą mężczyźnie z Drezdenka. Wszystko przez poruszającą historię

2024-01-30 11:35

Pewien mężczyzna przyszedł do jednego z lombardów w Drezdenku, żeby zostawić rzecz pod zastaw za 100 złotych. Nikt jednak nie spodziewał się, że to odbije się tak szerokim echem w sieci. O co konkretnie chodzi? O tym poniżej.

Starszy mężczyzna pojawił się na odcinku popularnego kanału na youtube "Pan z Loombardu", gdzie właściciel tego miejsca publikuje nagrania (za zgodą klientów) z danej transakcji. Jednym z klientów był właśnie pewien mężczyzna, który zostawił pod zastaw w lombardzie jedną ze swoich rzeczy i wziął za to 100 zł, które odda przez najbliższy miesiąc.

Wizyta tego pana zakończyła się zbiórką dla niego przez internautów. W trakcie rozmowy z jednym z pracowników lombardu wyszło na jaw, że mężczyzna sam wychowuje czwórkę dzieci i generalnie wiąże koniec z końcem.

Niedługo po nagraniu na jednej ze stron internetowych pojawiła się zbiórka pieniędzy dla tegoż mężczyzny.

Internet ma ogromna sile! Zróbmy zbiórkę dla pana który jest w ciężkiej sytuacji, musi zastawiać swój telefon w lombardzie żeby mieć na utrzymanie dzieci. Po zebraniu kwoty, wsiadam w auto i jadę zawieść gotówkę do tego pana! - napisał organizator zbiórki, na której widnieje kwota ponad 11 500 złotych!. Zbiórkę wsparło już ponad 600 osób.

Cały odcinek znajduje się poniżej, a zbiórka dostępna jest pod TYM LINKIEM. Zachęcamy do wsparcia!