Gorzów Wielkopolski – 5911 zł

i

Autor: wikimedia.commons.org/Bar10der81

Historia regionu

Interesują was tajemnice Gorzowa? Ten kanał YouTube jest dla was

2023-03-21 13:22

Kanał „Tajemnice Gorzowa” prowadzony jest od kilku lat. Znajduje się na nim już ponad 200 filmów. Głównie o Gorzowie i jego tajemnicach. Autorzy zapewniają że pomysłów na kolejne produkcje im nie brakuje.

Tajemnice, ciekawostki, legendy i historie o Gorzowie i nie tylko. To wszystko znajdziecie na kanale YouTube Tajemnice Gorzowa. Prowadzi go dwóch gorzowian: Grzegorz Kwieciński i Jacek Kowalonek. Wyprodukowali już ponad 200 filmów, jak podkreślają za swoje. Ich działalności nie wspiera miasto. Ich twórczość to głównie opowieści o miejscach, osobach, wydarzeniach związanych z Gorzowem. Realizacja pojedynczego odcinka zajmuje od kilku godzin do kilku dni. Choć nagrali już dużo materiałów tematów im nie brakuje. Co planują?

Mamy obiecane od miasta że wejdziemy na byłą komendę przy Obotryckiej, tam gdzie przed wojną był ratusz. Chcemy to pokazać, póki można jeszcze coś pokazać. Znając życie może zamienić się to w ruinę za kilka lat. Powinien być stamtąd bardzo fajny materiał - mówi Grzegorz Kwieciński, współautor kanału.

Do tego pałac w Stanowicach, kościół w Wawrowie, czy filharmonia gorzowska. Nowy film na kanale pojawia się co piątek.

QUIZ. Aktor Zbigniew Buczkowski skończył 72 lata. Czy pamiętasz jego role i słynne powiedzonka?

Pytanie 1 z 8
Dokończ znane powiedzonko Zbigniewa Buczkowskiego: I po balu...