gorzów lodowisko go 1

i

Autor: Fragles archiwum

Idą przymrozki, powstaje lodowisko na gorzowskiej Słowiance. Będzie drożej

2022-11-15 10:04

W piątek (18.11) ma nastąpić oficjalne otwarcie. Zatem szykujcie łyżwy. Spółka zapowiadała rozruch lodowiska na początku listopada, ale niestety na przeszkodzie stanęła ciepła aura. W nowym sezonie są nowości, o których przeczytacie w artykule.

Żeby można było się ślizgać ruszyło lanie i to sporej ilość wody, którą milimetr po milimetrze trzeba zamrażać. To trwa zazwyczaj kilka dni. Na piątek ma być gotowe. Mimo podwyżek cen prądu i ogrzewania- Słowianka nie chciała ograniczać oferty.

- Proszę ostrzyć łyżwy, a jak nie naostrzycie to przyjdźcie do nas, zakupiliśmy nową ostrzałkę. Na całe szczęście Słowianka ma zakupioną energię elektryczną do końca stycznia po starej cenie. Hasło jak co roku zaczynamy, otwieramy lodowisko - mówi Joanna Kasprzak-Perka, prezes Słowianki.

gorzów lodowisko go 2

i

Autor: Fragles archiwum Centrum dokupiło łyżwy.

Lodowisko Słowianka: ceny biletów i wypożyczenia sprzętu

Są pewne zmiany- bilet ważny będzie przez 70 minut czyli o 10 minut dłużej, a to ze względu na założenie łyżew. Ceny poszły w górę- o 3-4 złote zapłacimy więcej za bilety. Wypożyczenie łyżew, kasku czy pingwinka wzrosło o 2 złote. Jest nowy sprzęt- dokupiono łyżwy w największych rozmiarach oraz kaski. 

Lodowisko na Słowiance: godziny otwarcia

Lodowisko rusza w piątek o godz. 10, ale popołudniu zaplanowano dyskotekę z dj'em. Start o godz. 16. Działać będzie od poniedziałku do czwartku od 12 do 20, a od piątku do niedzieli oraz w święta od 10 do 21.

Świąteczne dekoracje w Krakowie

QUIZ. Filmy, które zmieniły świat. Bez 8/10 nie nazywaj się kinomanem!

Pytanie 1 z 10
Reżyserem arcydzieła filmowego pt. "Obywatel Kane" jest: