Hotel Mieszko w Gorzowie Wielkopolskim

i

Autor: pci

hotele na grand prix

Horrendalnie wysokie ceny hoteli w weekend Grand Prix w Gorzowie. Ile trzeba zapłacić za jedną dobę?

2024-06-03 14:16

Już pod koniec czerwca, bo dokładnie 29.06 w Gorzowie odbędzie się kolejna runda cyklu Grand Prix. Bilety na to wydarzenie sprzedają się świetnie, a organizatorzy spodziewają się kompletu publiczności. Nie inaczej jest z branżą hotelarską, która też jest zadowolona z obłożenia. Gorzej mają ci, którzy chcieli załatwić sobie nocleg na ostatnią chwilę, bo tanio nie jest!

Kibice, którzy szukają teraz miejsca na przenocowanie, mogą się bardzo zdziwić. Ceny w hotelach i apartamentach w Gorzowie są horrendalnie wysokie! Ile trzeba zatem zapłacić za noc po Grand Prix w naszym mieście?

Jeśli chodzi o nocleg w Gorzowie, to tu ceny zaczynają się od kilkuset złotych za jedną osobę w pokoju wieloosobowy, a – umówmy się – że niewielu z nas chciałoby spać w pokoju z kimś obcym.

Hotel na Grand Prix w Gorzowie. Ile trzeba zapłacić?

Na jednym z najpopularniejszych portali do szukania noclegów, Hotel Gorzów oferuje jeden pokój jednoosobowy w cenie 465 zł za jedną noc i jeśli chodzi stricte o hotele, to jest to jedyna sensowna oferta. Później zaczynają się apartamenty, gdzie ceny oscylują w granicach tysiąca złotych za dobę. To bardzo dużo.

Grand Prix Polski w Gorzowie w 2023 roku. Zobaczcie zdjęcia!

Dużo taniej poza Gorzowem

Sprawdziliśmy także ceny hoteli/hosteli poza Gorzowem. Tu ceny kształtują się dosyć optymistycznie. Do 200 złotych spokojnie każdy kibic znalazłby coś dla siebie, ale jednak jest to około 20-30 kilometrów od centrum Gorzowa. Nie każdy może sobie pozwolić na taki nocleg.

Kiedy jest Grand Prix w Gorzowie 2024?

Żużlowe Grand Prix w Gorzowie odbędzie się 29 czerwca w Gorzowie Wielkopolskim. Natomiast dzień wcześniej (28 czerwca) w Gorzowie odbędzie się jedna z rund Speedway Grand Prix 3.

POLSCY ŻUŻLOWCY PO GRAND PRIX. SZYMON WOŹNIAK I DOMINIK KUBERA SZCZERZE O BŁĘDACH
Sonda
Wybierasz się na Grand Prix w Gorzowie?