KGHM FIM Speedway Grand Prix of Poland w Gorzowie

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia Kibice na gorzowskich trybunach

Żużel

Stal Gorzów z potężnym zastrzykiem gotówki od miasta na Grand Prix!

2024-04-19 12:49

Świetne wiadomości dla środowiska żużlowego w Gorzowie. Działacze ebut.pl Stali nie tylko dograli kontrakt ze sponsorem tytularnym na czerwcowe Grand Prix, ale także otrzymają sporą ilość pieniędzy od miasta. Ile konkretnie?

Oczywiście nie jest to jeszcze oficjalna informacja, ale Stal złożyła wniosek do Urzędu Miasta na organizację Grand Prix i SGP3 w ramach promocji poprzez sport. Na wniosku widnieje kwota 2,5 mln zł.

Przypomnijmy, że w tym roku nie ma takiego zamieszania z gorzowskim Grand Prix, jak rok temu, gdzie rozważano przeniesienie imprezy do Gdańska. Teraz negocjacje przebiegły bardzo sprawnie i działacze czekają na miejską dotację bez żadnego "ale". Finalnie do tych przenosin nie doszło.

Kolejną dobrą informacją jest fakt, że Stal Gorzów pozyskała pozyskała sponsora tytularnego tego turnieju. Firma ISS pojawi się w nazwie gorzowskiej rundy, a to dodatkowy zastrzyk gotówki do kasy klubu.

Tak wyglądało Grand Prix w Gorzowie w 2023 roku! Teraz znów będą pełne trybuny?

Kiedy odbędzie się Grand Prix w Gorzowie 2024?

Najlepsi żużlowcy na świecie przyjadą do Gorzowa dokładnie 29 czerwca. Dzień wcześniej odbędą się zawody SGP3, czyli dla zawodników do lat 16.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Byłeś/aś na Grand Prix w Gorzowie?