żużel

Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Tak będzie nazywać się gorzowska runda Grand Prix!

2024-04-17 11:16

29 czerwca w Gorzowie odbędzie się runda Grand Prix. Będzie to szósty akt w walce o mistrzostwo świata. Gorzowski klub, który jest organizatorem wydarzenia, ogłosił sponsora tytularnego.

Zarząd ebut.pl Stali Gorzów prężnie działa nie tylko w PGE Ekstralidze, ale klub myśli już także o czerwcowej rundzie Grand Prix, która już za nieco ponad dwa miesiące. Klub starał się o sponsora tytularnego, którym została firma ISS (Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.).

ISS jest firmą, która produkuje sejfy w gorzowskiej fabryce i wysyła je w świat. Od lat wspieramy również lokalne sporty jak i sportowców z różnych dziedzin. Podobnie jak w sporcie nasza praca polega na systematycznych działaniach. Sportowcy latami pracują na swój sukces, tak samo nasza wieloletnia, systematyczna praca pozwoliła nam znaleźć się w miejscu, w którym obecnie jesteśmy. To zasługa całego zespołu naszej firmy oraz ich wytrwałej pracy. Nasze działania zaowocowały tym, że dzisiaj jesteśmy jednym z największych producentów sejfów. Obejmując sponsoringiem rozgrywki Grand Prix w Gorzowie potwierdzamy naszą wieloletnią współpracę z klubem Stal Gorzów jak i z jej zawodnikami oraz chcemy przyczynić się do promowania tego ważnego święta żużlowego w Gorzowie. Jako ISS – życzymy wszystkim uczestnikom zawodów Grand Prix, wytrwałości i powodzenia a kibicom wspaniałych wrażeń!” – powiedział Jacek Iwaszuk – prezes zarządu ISS.

Tak wyglądało zeszłoroczne Grand Prix w Gorzowie. Zobaczcie zdjęcia!

Stal Gorzów to uznana marka sportowa i marketingowa na rynku. Zaangażowanie firmy ISS w gorzowską rundę SGP potwierdza jednoznacznie, że Stal Gorzów gwarantuje świetną promocję naszym partnerom na arenie krajowej i nie tylko – powiedział natomiast prezes gorzowskiego klubu, Waldemar Sadowski.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Byłeś/aś na Grand Prix w Warszawie?