Magda Steczkowska

i

Autor: Kurnikowski / AKPA ; screen @magdasteczkowska / www.facebook.com

SHOW BIZNES

HIT! Papuga tańczy dla Magdy Steczkowskiej! To wideo robi furorę

2024-02-05 11:29

Znana polska piosenkarka Magda Steczkowska umieściła w swoich mediach społecznościowych urocze nagranie. Utwór, który śpiewała artystka wyjątkowo przypadł do gustu... dwóm papugom! Piosenkarka nie mogła przestać się śmiać, gdy ptak zaczął tańczyć!

Zwierzęta potrafią zaskakiwać na każdym kroku, a kolorowe papugi są tego idealnym przykładem. Nie tylko potrafią naśladować ludzką mowę i reagować na komendy niczym psy, ale mają też wyjątkowy gust muzyczny! Udowodniła to ara, która trafiła na koncert Magdy Steczkowskiej.

Magda Steczkowska śpiewa, papuga tańczy

Magda Steczkowska to polska piosenkarka popowa, autorka tekstów i muzyk sesyjny, a także siostra popularnej Justyny Steczkowskiej.

Pod koniec stycznia artystka wzięła udział w koncertach z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbyły się w Irlandii. To właśnie tam, podczas przygotowań w jednym ze sztabów, Magdę Steczkowską odwiedziła wyjątkowa publiczność.

Dwie kolorowe papugi postanowiły dołączyć do zabawy, a jedna z nich zaprezentowała wyjątkowe show! Ptak ruszał się idealnie do rytmu, a Magda Steczkowska nie mogła powstrzymać śmiechu!

Takiej publiczności to jeszcze nie miałam. I to tak zaangażowane! Takie rzeczy tylko Wośp sztab Galway" napisała piosenkarka.

Jak widać magiczny klimat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udziela się nie tylko ludziom.

TOP 10 najpiękniejszych ras kotów. Te koty skradną Twoje serce!

Sonda
Czy byłeś/aś kiedykolwiek w papugarni?
Papuga śpiewa "Sto lat". Policja interweniuje