Historyczne zwycięstwo piłkarzy ręcznych Stali w Arenie Gorzów

Autor: pci

piłka ręczna

Historyczne zwycięstwo Stali w Arenie Gorzów! Pokonali outsidera

2024-03-09 10:58

Piłkarze ręczni Budimex Stali Gorzów pokonali MKS Wieluń 32:22. Było to pierwsze zwycięstwo podopiecznych Oskara Serpiny w Arenie Gorzów. Przypomnijmy, że ostatnie cztery mecze gorzowscy szczypiorniści przegrali na własnym parkiecie.

Początek meczu był znakomity dla Budimex Stali. Piłkarze ręczni rozpoczęli spotkanie od prowadzenia 4:1 i... potem się zaczęło. Proste błędy w ataku i rażąca nieskuteczność spowodowały, że goście dosyć szybko dogonili naszych szczypiornistów. Później, już do końca pierwszej połowy był cios za cios. Po 30 minutach na tablicy świetlnej widniał remis 12:12.

Początek drugiej części spotkania również był wyrównany, ale od mniej więcej 40 minuty meczu, ton temu spotkaniu nadawali tylko gospodarze. Wielunianie popełniali proste błędy, co "Stalowcy" skrzętnie wykorzystywali. Na 5 minut do końca meczu było już 29:19 dla Budimex Stali. Końcówka spotkania również była pod dyktando "żółto-niebieskich".

Historyczne zwycięstwo Stali w Arenie Gorzów w naszym obiektywie. Zobaczcie zdjęcia!