gorzów gang olsena sulęcin

i

Autor: materiały Lubuska Policja Trójka złodziei sama napatoczyła się na patrol.

Historia jak z duńskiego serialu – "Gang Olsena" ujęty w Słońsku

2022-05-27 15:24

Nieudany napad, holowanie ciągnikiem i wpadka w ręce policjantów. Dwóm mężczyznom i kobiecie postawiono zarzuty włamania i usiłowania kradzieży. Komediowy scenariusz, który napisało życie.

W ubiegłym tygodniu (20.05) kryminalni z Sulęcina wracali z oględzin włamania do pomieszczenia gospodarczego na terenie gminy Słońsk. Ustalili, że sprawców spłoszył alarm, a oni uciekli pojazdem marki Renault. Oddalając się - uszkodzili auto, zostawiając element nadkola.

Patrol ruszył na poszukiwania i w jednej z wiosek zauważył traktor holujący...właśnie taki pojazd! Wraz z nim było dwóch mężczyzn i kobieta.

Stało się jasne, że policjanci najechali na swoisty „Gang Olsena”, który poprzedniej nocy usiłował dokonać kradzieży. Cała trójka została zatrzymana.

Wszyscy usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, a mężczyźni działali w warunkach recydywy. 34-latek kierował w stanie nietrzeźwości, a także posiadał amfetaminę. Za co też odpowie. Kobiecie grozi do 10 lat więzienia, a jej kompanom nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Kierowca BMW driftował na rondzie w Gorzowie Wielkopolskim

QUIZ wiedzy o zdrowiu: Czy potrafisz samodzielnie zdiagnozować chorobę?

Pytanie 1 z 8
Chronicznie bolą cię mięśnie. To oznacza, że cierpisz na: