pożar w baczynie

i

Autor: Łukaszenko Was / FB Stoją ! Gorzów

Gorzowskie służby: Kierowca z poparzeniami i niebezpieczny pożar

2022-05-09 8:59

Kierowca z poparzeniami i niebezpieczny pożar w Baczynie - służby miały sporo pracy w ten weekend.​ Zaczęło się od wezwania, które otrzymał w sobotnią (07.05) noc dyżurny gorzowskiej straży pożarnej.

Strażacy o 3:30 w nocy dostali zgłoszenie o palącym się budynku gospodarczym w Baczynie. Na miejsce ruszyło 6 zastępów. Po przybyciu okazało się, że mieszkańcy domu obok sami się ewakuowali. Gaszenie stodoły zakończyło się dopiero o 7 rano.

Gigantyczny pożar w Warszawie. Płonęły trawy i nieużytki w Wawrze

Wczoraj (08.05) około 14 doszło z kolei do pożaru tira na trasie ekspresowej S3 na wysokości Międzyrzecza. Kierowca doznał poparzeń, wymagał interwencji ratowników medycznych. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Utrudnienia na pasach w kierunku Gorzowa trwały kilka godzin.

Wczoraj po 13 doszło też do kolizji przy rondzie Solidarności w Gorzowie. Motocykl najechał na tył osobowego mercedesa. Motocyklista skończył z kilkoma siniakami.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Tylko 1 na 25 osób zdobędzie komplet punktów

Pytanie 1 z 10
77 rocznica zakończenia II Wojny Światowej. W walkach wzięły udział 72 państwa. Na terenie ilu z nich toczyły się walki?