gorzów komenda wojewódzka

i

Autor: materiały Lubuska Policja Kompleks komendy wojewódzkiej policji w Gorzowie.

Policja

Gorzowska prokuratura bada okoliczności śmierci policjanta komendy wojewódzkiej

2023-05-16 13:15

Tragedia wstrząsnęła środowiskiem mundurowych. Na komendzie przy Kwiatowej od postrzału w głowę zginął 37-letni funkcjonariusz. Trwa ustalanie co wydarzyło się feralnego poranka. Prokuratura zajęła oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Dramat w gorzowskiej komendzie policji. Funkcjonariusz strzelił sobie w głowę

Do tragedii doszło w poniedziałek [14.05] z rana, ale dopiero dzień później wydano w tej sprawie oficjalny komunikat. Wcześniej ani rzecznik lubuskiej policji ani prokuratura nie chcieli w żaden sposób komentować zdarzenia.

Przypomnijmy, w wyniku postrzału w głowę zginął 37-letni policjant. Mężczyzna w bardzo ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do gorzowskiego szpitala. Tam po kilku godzinach zmarł.

Prokuratura zabiera głos w sprawie śmierci policjanta z Gorzowa

We wtorek (16.05) udało nam się otrzymać komentarz od rzecznika Prokuratury Okręgowej w Gorzowie, która obecnie bada dlaczego doszło do tej tragedii.

Potwierdzam, że doszło na terenie kompleksu budynków komendy wojewódzkiej policji do zdarzenia, w wyniku którego policjant trafił do szpitala. Tam niestety zmarł. To zdarzenie ma związek z postrzeleniem, ale bliższych informacji nie udzielamy" powiedział nam Łukasz Gospodarek, rzecznik gorzowskiej prokuratury.

Sprawa 37-letniego policjanta prawdopodobnie trafi do innej prokuratury, spoza Gorzowa, by nie doszło do konfliktu interesów.

QUIZ. Straszny quiz o zjawiskach paranormalnych! Duchy i UFO to tylko początek. Odważysz się?

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się Trójkąt Bermudzki?
Wrocławianka ratowała mężczyznę, który wpadł do fosy. Gapie tylko się patrzyli