kosz PSI

i

Autor: foto.Piotr Kaczmarek

Gorzowianki zaczynają walkę w playoff. Z kim się zmierzą?

2023-03-10 13:19

Czas zacząć rundę playoff. Polska Strefa Inwestycji Enea Gorzów w weekend (11-12.03) rozpocznie decydującą walkę o medale koszykarskiej ekstraklasy​.

Gorzowianki grają z pozycji lidera tabeli więc ich przeciwnikiem będzie ósmy zespół ligi. To Ślęza Wrocław, z którą w tym sezonie akademiczki wygrały oba mecze rundy zasadniczej. Playoffy to jednak nowe rozdanie a w gorzowskim zespole nie wszystkie zawodniczki są w pełni zdrowe.

Kiedy graliśmy z nimi ostatni raz nie grała podstawowa rozgrywająca Julia Drop i Czeszka z pozycji numer cztery także było nam łatwiej. Teraz na pewno będą grały wszystkie. Zobaczymy. Jeśli chcemy wygrać to będziemy musieli zagrać doskonałe zawody. Mówi przed meczem Dariusz Maciejewski trener gorzowianek.

W fazie playoff gra się do trzech zwycięstw. Jeśli gorzowianki wygrają oba weekendowe mecze u siebie to wystarczy im jedno zwycięstwo we Wrocławiu w rewanżu. Jeśli to się nie uda potrzebny będzie 5 rozstrzygający mecz w Gorzowie. Pierwsze dwa spotkania w hali przy Chopina w weekend o godzinie 18.

QUIZ. Filmowi twardziele. Wiesz, kto ich zagrał w klasykach kina akcji?

Pytanie 1 z 10
Kto zagrał kultową rolę Johna McClane'a w "Szklanej Pułapce"?
Robert Podoliński komentuje mecz Lecha Poznań z Djurgardens