gorzów stadion stali

i

Autor: Archwium redakcji

Gorzów: Z dodatkowym oświetleniem tym razem się chyba uda

2022-01-20 12:07

Do trzech razy sztuka z oświetleniem stadionu żużlowego. Jeżeli nic się nie wydarzy, to dołożeniem luxów na obiekcie użytkowanym przez Stal Gorzów zajmie się firma Lexpol z Międzyrzecza. Niepowodzeniem zakończyły się dwa poprzednie przetargi ogłoszone przez OSIR.

Propozycje znacznie przekraczały budżet 600 tysięcy złotych. Tym razem jednak dyrektor Włodzimierz Rój jeszcze przed otwarciem ofert informował, że znalazła się firma, której właściciel jest zwyczajnie fanem żużla i Stali, i obetnie kwotę z ramach wsparcia. Stratny jednak nie będzie - mówi dyrektor Rój:

Olly Alexander - zapowiedź wywiadu Radia ESKA!

Jest to rzeczą wyliczalną. Tak jak mamy w Grand Prix koszty reklamy, którą daje organizator. Tutaj sprawa jest bardzo medialna, bardzo nośna. Może ktoś, kto zrobi nasz stadion z serca i z sympatii dostanie dwa lepsze kontrakty z tego powodu.

Oferta jest teraz sprawdzana pod kątem formalności. Przypomnijmy, dodatkowe oświetlenie na stadionie przy Kwiatowej jest wymogiem ze strony telewizji pokazującej Ekstraligę. Do trzeciego przetargu stanęło pięć firm, w budżecie OSIRu zmieściła się tylko ta z Międzyrzecza. Oferta opiewa na równo 600 tysięcy złotych.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.