smieci

i

Autor: pixabay.com

Cena za wywóz śmieci na niezmienionym poziomie? Jest na to szansa

2022-01-20 11:41

Nadzieję na to, że ceny za wywóz śmieci jednak nie wzrosną dają oferty które pojawiły się na biurku Związku Celowego Gmin w drugim przetargu na wywóz śmieci.

Tereny podległe MG6 podzielono na trzy strefy i w dwóch, które obejmują Gorzów oferty są niższe niż szacowało MG6. To oznacza, że podwyżek może jednak nie będzie i to nawet przez trzy lata.

Jeżeli nie będzie przeszkód , żeby zawrzeć umowę z firmą, która zaproponowała najniższą cenę w przetargu to będę bardzo zadowolona ponieważ mieszkańcy nie będą musieli ponosić wyższej opłaty. Mówi Katarzyna Szczepańska Przewodniczący Zarządu Związku Celowego Gmin MG-6.

Szefowa MG6 zastrzega jednak, że może się to zmienić jeżeli zaczniemy wytwarzać więcej śmieci, nie będziemy ich odpowiednio segregować lub znacząco wzrosną ceny paliw. Przypomnijmy. Obecnie cena za wywóz śmieci z gospodarstwa domowego to 32 złote od osoby.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
Jechał wprost na kobietę z dzieckiem! Groza w Cieszynie