Gorzów: Poranek

i

Autor: kb W weekend powinna być piękna, słoneczna pogoda w Gorzowie.

Gorzów: Weekend słoneczny, a remontów będzie więcej

2021-10-08 7:15

Weekend w Gorzowie zapowiada się znowu pięknie. Do niedzieli włącznie według synoptyków opadów ma nie być. Bardzo ciepło nie będzie, ale za to słońce ma często do nas wyglądać. Gorąco się za to zrobi kierowcom, jak dowiedzą się o kolejnych remontach.

Tak więc rozstrzygnięte zostały przetargi na remont ulicy Olimpijskiej i Sikorskiego na wysokości ZUSu. Jest to słodko-gorzka informacja. Olimpijska błagała o wymianę nawierzchni już od dłuższego czasu i teraz się doczeka. W obu przypadkach umowy powinny być podpisane na dniach, także spodziewajcie się startu prac jeszcze w tym roku. O tym, że drogowcy mogą wejść na Trasę Nadwarciańską nawet w październiku, wspominałem już wcześniej.

Pamiętajcie o remoncie fragmentu Żwirowej między Zagłoby a Bazaltową. Tylko jeden pas jest przejezdny. Jest tam sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym. Zamknięty jest również fragment Teatralnej pomiędzy Ogrodową a Szpitalną. To w związku z pracami nad przedłużeniem ulicy Spichrzowej. Utrudniony przejazd także przez Kasprzaka. Ten remont można ominąć jadąc Koniawską.

MMA VIP 3 - Kto walczy? Kiedy będzie gala? ZAWODNICY | ESKA XD - Sportekspertka #33

Zmiana w organizacji ruchu może za niedługo nastąpić też na skrzyżowaniu Chrobrego i Wybickiego. Tam drogowcy wylali już warstwę ścieralną. Trzeba być czujnym, ale o wszystkim będziemy na bieżąco informować. Wciąż nie pojeździcie za to przez Mieszka I.

Gorzów: Poranek

i

Autor: kb Przy skrzyżowaniu Chrobrego z Wybickiego już jakiś czas temu lali asfalt.

W Gorzowie dzisiaj gorąco nie będzie, ale słońca nie zabraknie. O poranku niecałych 10 stopni, także wrzućcie coś cieplejszego. Później temperatura podskoczy do okolic 15 stopni. Podobnie zresztą będzie wyglądał cały weekend. Ciśnienie dosyć wysokie, bo powyżej 1030 hektopaskali. Opadów na najbliższe dni nie przewidziano. Jakość powietrza w Gorzowie od rana mocno średnia. Nie przesadzałbym z wietrzeniem mieszkań i porannym joggingiem.

Podajemy tylko fragment przysłowia! Wiesz, jakiego słowa brakuje?

Pytanie 1 z 10
"Polegać jak na ..."