Gorzow skatepark

i

Autor: kłw Skatepark w Gorzowie.

Gorzów: Firmy chciały za dużo. Rozbudowa skateparku później

2021-10-07 13:29

Miłośnicy ewolucji na rowerach, hulajnogach, czy deskorolkach muszą uzbroić się w cierpliwość. Skatepark w Parku Kopernika nie będzie teraz rozbudowywany. Przetarg został unieważniony, ponieważ firmy zażądały za dużo pieniędzy.

Na rozbudowę skateparku przyjdzie poczekać. Gorzowscy urzędnicy unieważnili przetarg, który miał wyłonić firmę, która się tym zajmie. Co prawda zgłosiły się dwa przedsiębiorstwa zainteresowane wykonaniem prac, ale zaproponowane przez nie ceny okazały się nie do zaakceptowania. Obie oferty przekraczały milion złotych, a miasto chciało wydać nieco ponad 400 tys. zł. Całą procedurę trzeba będzie powtórzyć.

Zadanie dalej pozostaje do wykonania. Po analizie tej pierwszej procedury przetargowej, po konsultacjach zostanie ogłoszony kolejny przetarg. Takie sytuacje nie są wyjątkowe - mówi Wiesław Ciepiela rzecznik magistratu.

gorzów skatepark rozbudowa 1

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl

Kiedy nowy przetarg zostanie ogłoszony jeszcze nie wiadomo. Przypomnijmy zgodnie z projektem skatepark się w Parku Kopernika zostanie powiększony. Wykonana ma być nowa płyta żelbetowa z wyprofilowanymi różnego rodzaju przeszkodami do robienie ewolucji na rowerach, deskorolkach czy hulajnogach.

QUIZ. Czy jesteś urodzonym zwycięzcą?

Pytanie 1 z 9
Lubisz planować swoje obowiązki, czy działasz spontanicznie?