Gorzów: teatr

i

Autor: Ewa Kunicka

Gorzów: W sobotę nowa premiera w teatrze - „Balladyna”

2022-03-24 14:58

Trwają próby do nowego przedstawienia. Widzowie mają zobaczyć historie prostej dziewczyny, która w pewnym momencie wybiera drogę zbrodni. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedzi szukają realizatorzy „Balladyny”, którą widzowie zobaczą już w sobotę.

Nie lada wyzwanie, widzowie zostaną zaskoczeni - zapowiadają realizatorzy "Balladyny". W sobotę (26.03) kolejna premiera w gorzowskim teatrze. Trwają intensywne próby do przedstawienia. Szczegóły owiane są tajemnicą, trzeba się samemu przekonać przychodząc do teatru. W tytułową rolę wcieli się Marta Karmowska.

Ta postać jest przede wszystkim bardzo ludzka, czyli jest kompilacją rożnych naszych wartości i jakości, które przejawiają się w naszym życiu. Czuję że jest to duże wyzwanie dla mnie. Po 8 latach pracy w tym teatrze myślę, że jedno z większych – mówi aktorka.

Gorzów: teatr

i

Autor: Ewa Kunicka

Juliusz Słowacki w 1834 roku w Genewie napisał historię ubogiej dziewczyny, która staje się królową. Jej droga do tronu znaczona jest krwią ofiar. Premiera w gorzowskim teatrze w sobotę o godzinie 19.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Stolice państw świata. To nie zawsze największe miasta, więc uważaj!

Pytanie 1 z 15
Jakie miasto jest stolicą Australii?