Gorzów: Gorzuś

i

Autor: SG Gorzuś już gotowy, żeby skakać z małymi gorzowianami.

Gorzów: W Dzień Dziecka poskacz na trampolinach z Gorzusiem

2022-06-01 12:19

Miejski Dzień Dziecka to w tym roku impreza 5-dniowa. Wszystko odbywa się w parku trampolin na Zawarciu. Można będzie sobie poskakać, a także wygrać nagrody w konkursach.

Wyskakany Dzień Dziecka, a właściwie pięć dni atrakcji dla najmłodszych gorzowian. Miejski Dzień Dziecka zorganizowany jest w tym roku w parku trampolin, przy ul. Towarowej. Dziś (1.06) od godziny 15 będzie można się wyskakać, czekają także dodatkowe atrakcje, które będą zupełnie free: jak wata cukrowa, malowanie buziek, wszystkim czas umilać będzie DJ, będzie też foto budka. A do każdego biletu godzina skakania gratis. To nie wszystko.

Będzie też możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Gorzusiem. Przez 5 dni, po godz. 15, mniej więcej co godzinę będziemy organizować konkursy, które będą nagradzane koszulkami Gorzów # Stąd jestem, a także różnymi wejściówkami i niespodziankami - mówi Radosław Halicki, prezes Fan Jump Gorzów.

Gorzów: trampoliny

i

Autor: SG

I tak do niedzieli (5.06). A tylko dzisiaj zdrowe soki serwować będą uczniowie Gastronomika. Miejski Dzień Dziecka połączony jest z 5 urodzinami gorzowskiego parku trampolin.

Typowe teksty z dzieciństwa - potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 11
Nie wystawiaj języka...