Gorzów oszust

i

Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów Policja prosi o pomoc w odnalezieniu oszustów.

Gorzów: Uwaga Kierowcy! Policja poszukuje mężczyzny, który może być zamieszany w oszustwo

2020-06-23 15:40

Gorzowska policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny, który mógł być zamieszany w wyłudzenie 90 tysięcy złotych od 90-latki. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Informowaliśmy o nim, kobieta straciła oszczędności życia bo uwierzyła w wypadek córki.

Mundurowi podczas śledztwa zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których widać mężczyznę. Funkcjonariusze zwracają się do kierowców, którzy 17 czerwca około godziny 12.00 i 13.00 przejeżdżali ulicą Wyszyńskiego - na odcinku Borowskiego - Mickiewicza - i mają w swoich samochodach wideorejestratory. Nagrany materiał może stanowić ważny dowód i doprowadzić do zatrzymania podejrzanych.


Przypomnijmy: do oszustwa doszło w ubiegłą środę. Do gorzowianki zadzwonił nieznajomy mężczyzna informując, że jej córka miała wypadek. Zaproponował pomoc w załatwieniu sprawy. Wykorzystując emocje kobiety, przekonał ją by przekazała 90 tysięcy złotych na kaucję. Pieniądze zapakowała w reklamówkę i gdy osoba podjechała pod dom- wyrzuciła je przez okno!

O tym, że została oszukana przekonała się, gdy odwiedziła ją rodzina. Wypadku nie było, a oszczędności życia trafiły w ręce przestępców. Jeżeli ktoś może pomóc w rozwiązaniu tej sprawy powinien kontaktować się z gorzowską Policją.

Większe czy mniejsze? To sprawdzian nie tylko na wiedzę, ale intuicję!

Pytanie 1 z 20
Który kraj ma większą powierzchnię?
Strażnik miejski wskoczył do śmietnika by odzyskać portfel starszej pani