Gorzów rondo gdańskie

i

Autor: TogaH Niedługo kolejny etap prac na wylotówce na Gdańsk.

Gorzów: Uwaga! Jeszcze w styczniu utrudnienia na rondzie Gdańskim

2021-01-23 10:40

Trwa kolejny etap rozbudowy drogi krajowej nr 22 czyli bardzo ruchliwej wylotówki na Gdańsk czy Strzelce. Jest szansa, że jeszcze w tym miesiącu prace rozpoczną się na rondzie Gdańskim, a to oznacza utrudnienia. Kolejne prace zaplanowano na ulicy Górczyńskiej. Co trzeba wiedzieć?

Obecnie roboty prowadzone są na Walczaka i na skrzyżowaniu Zawackiej i Łukasińskiego. W tym drugim miejscu ma pojawić się tymczasowe rondo. Najpierw jednak ułożona zostanie kanalizacja sanitarna.

Następnie robotnicy- jeśli pozwoli pogoda- pojawią się przy rondzie Gdańskim. I tam musimy spodziewać się utrudnień. 

- Wjazd na rondo będzie tylko jednym pasem ruchu - zapowiada Adam Świerczyński, kierownik budowy. Utrudnienia dla kierowców pojawią się również od strony ulicy Górczyńskiej.

Droga zostanie rozkopana bo trzeba położyć kanalizację deszczową i media. Najpierw będzie zamknięta jedna część Górczyńskiej a potem kolejna. W czasie prac ulica będzie przejezdna, ale zalecany będzie objazd. Którędy? Tego jeszcze nie wiadomo.

Gorzów rondo gdańskie

i

Autor: TogaH Kolejne utrudnienia będa na ulicy Górczyńskiej.

Przypomnijmy: koszt przebudowy wylotówki na Gdańsk to około 74 miliony złotych. Droga będzie mieć m.in. cztery pasy ruchu, a linia tramwajowa zostanie wydłużona. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.01.2021

Którym politykiem jesteś? Ten QUIZ odpowie na wiele pytań!

Pytanie 1 z 8
Wybierz kolor: