Gorzów szpital

i

Autor: materiały prasowe szpitala Szpital prosi by nie rejestrować się w kilku miejscach.

Na szczepienia rejestrujemy się w jednym miejscu - prosi gorzowski szpital. Są problemy!

2021-01-22 14:00

Duże zainteresowanie szczepieniami w Gorzowie sprawiło, że są spore problemy z rejestracją. Terminy szczepień na COVID-19 dla seniorów w wieku 80+ i 70+ są już zajęte do 31 marca to wiele osób próbuje zgłosić się do kilku placówek jednocześnie. To bardzo utrudnia pracę - mówią pracownicy szpitala.

Jak informuje Barbara Kasperska z gorzowskiej lecznicy przy Dekerta zarejestrowanie się do szczepienia w wielu miejscach bardzo komplikuje sytuację... innym chętnym. W ten sposób blokowana jest możliwość ustalenia terminu innym pacjentom.

Pracownicy szpitala apelują, aby wybrać jeden punkt szczepień, najlepiej położony najbliżej miejsca zamieszkania i tam oczekiwać na wyznaczenie terminu.

Zwolnione w ten sposób miejsca stworzą możliwość zaszczepienia się innym osobom, dla których teraz nie ma miejsca. Adresy i numery telefonów punktów szczepień można znaleźć na stronie ministerstwa zdrowia.

Osoby, które już się zgłosiły na szczepienie lub wpisały w kolejkę oczekujących w gorzowskich szpitalu proszone są o oczekiwanie na telefon z informacją o wyznaczonym terminie.

gorzów szpital dekert1

i

Autor: Fragles/ archiwum Szpital to jedno z kilkunastu miejsc, gdzie można się zaszczepić w Gorzowie.

Przypomnijmy: można zarejestrować się poprzez stronę internetową www.pacjent.gov.pl. Można także zapisać się bezpośrednio w miejscu, w którym chcemy się szczepić. Można to zrobić telefonicznie lub mailowo.

Zawsze trzeba podać imię, nazwisko oraz numer pesel. - Można się także zgłosić w punkcie szczepień i nie trzeba tego robić osobiście. Wystarczy, że będziemy mieć dokument tożsamości z peselem - opowiada Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy gorzowskiego szpitala. 

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?
ESKA XD #014