gorzów ekonomik

i

Autor: Fragles Ósmoklasiści mogą odwiedzić Ekonomik wirtualnie.

Gorzów: Trzy dni z Ekonomikiem. Szkoła zaprasza na wirtualne drzwi otwarte

2021-04-09 8:28

Będzie można porozmawiać z uczniami i nauczycielami Zespołu Szkół Ekonomicznych, wziąć udział w quizie i wygrać nagrodę, zwiedzić szkołę. Wszystko przez internet. Drzwi otwarte ruszają w piątek o 11. Wystarczy wejść na stronę lub Facebooka Ekonomika.

Quiz z nagrodami na przełamanie lodów - gorzowski Ekonomik i dni otwarte dla uczniów.W dobie pandemii spotkania z ósmoklasistami odbędą się przez internet. Szkoła zaprasza w piątek (9.04), sobotę (10.04) i w poniedziałek (12.04) na swojego Facebooka i stronę internetową. W piątek rozmowy za pomocą messengera z nauczycielami i uczniami. Zapytać będzie można o wszystko. Dzień później wirtualnie zwiedzanie szkoły, oglądanie zdjęć z poprzednich „Otwartych drzwi”, a także zabawa.

W formie zabawy, mam nadzieję, że będzie to dla nich przyjemna forma, przeprowadzony zostanie quiz pt.: „Poznaj bliżej naszą szkołę”. Będzie to test wyboru, będzie skierowany do ósmoklasistów i na zwycięzcę czeka nagroda niespodzianka. Ale o tym przekona się we wrześniu - mówi Joanna Żyrów, nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomicznych.

W poniedziałek (12.04) pojawi się specjalna prezentacja multimedialna o Ekonomiku. Dni otwarte online o godz. 11.

W ramach drzwi otwartych uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych biorą udział w wirtualnych spotkaniach- w piątek w SP 21 i w szkole w Baczynie. Szczegóły na stronie ekonomik.gorzow.pl.

Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?