Gorzów: WOŚP

i

Autor: SG Gorzowscy wolontariusze podczas 29 Finału WOŚP.

Gorzów: Mimo pandemii mieszkańcy wrzucili do puszek WOŚP 275 tys. zł! [AUDIO]

2021-02-01 11:48

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał w Gorzowie na 275 tys. zł. Wolontariusze z puszkami nie mieli łatwo. Przez pandemię na ulicach było mniej mieszkańców. To jeszcze nie koniec, bo akcja cały czas trwa w internecie. Do 14 lutego można licytować fanty na Allegro, działają również e-skarbony.

Gorzów zagrał z orkiestrą Owsiaka na 275 tys. zł. Tyle zebrali wolontariusze na ulicach Gorzowa i okolicznych miejscowości. To jeszcze nie koniec, bo akcja cały czas trwa w internecie. Sztab W klubie "U Szefa" uzbierał 230 tys. zł, a sztab w SP nr 2 44 tys. zł.

Zbiórka WOŚP się udała- uważa Dawid Wachowiak szef sztabu w SP nr 2 w Gorzowie:

29 finał WOŚP był inny niż wszystkie. Pandemia dała znać o sobie, bo na mieście było mało ludzi, przez co puszki nie zapełniały się jak w latach minionych.

Jak zbierało się w Gorzowie?- opowiada Barbara, wolontariuszka

Aukcje na Allegro i e-skarbonki działać będą jeszcze do 14 lutego. Wynik końcowy zapewne będzie wyższy. Na tą chwilę na e-skarbonach jest 10 tys. zł, a licytacje to 17 tys. zł. Za pieniądze z 29 finału zakupiony będzie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i do diagnostyki głowy.​

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...