Świąteczny kanał hula w najlepsze.

i

Autor: Przemek Mazurek Świąteczny kanał hula w najlepsze.

Gorzów: Świąteczny kanał miasta hula w najlepsze

2020-12-25 15:49

Gorzowski magistrat uruchomił świąteczny kanał. Artyści nie mogli wystąpić na scenie, to przenieśli się do sieci. Na kanale "Gorzów blisko świąt" na platformie You Tube znaleźć można różne filmy o tematyce bożonarodzeniowej. I jak już widać - filmy są chętnie oglądane.

Wśród propozycji pojawiły się produkcje Filharmonii Gorzowskiej. Usłyszymy też muzyków, związanych z Jazz Clubem pod Filarami, m.in. utalentowanego skrzypka Adama Bałdycha, do tego życzenia i inne niespodzianki w klimacie świąt. Hitem jest piosenka w wykonaniu Jacka Wójcickiego, prezydenta Gorzowa, urzędników oraz radnych. Na kanale „Gorzów blisko świąt” obejrzymy również Wigilię Narodów przygotowaną w tym roku online przez Stowarzyszenie Twórców i Przyjaciół Kultury Cygańskiej im. Bronisławy Wajs Papuszy.

Kanał na You Tube powstał z myślą o kontynuacji świątecznej gorzowskiej tradycji. Każdego roku na scenie jarmarku bożonarodzeniowego prezentowali się lokalni muzycy, czy aktorzy. W tym roku nie pozwoliła na to pandemia.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Z potrzeby serca nakarmiła ponad 500 osób