Gorzów: stypendia

i

Autor: Łukasz Kulczyński/gorzow.pl

Gorzów: Stypendia dla twórców czekają

2021-10-07 16:21

Ruszył nabór wniosków o przyznanie stypendium artystycznego Miasta Gorzowa. Urzędnicy na dokumenty czekają do końca października. Lokalni twórcy mogą liczyć na wsparcie od 1 do 12 tys. zł.

Jesteś gorzowskim twórcą, zgłoś się po stypendium. Do końca października można składać wnioski o przyznanie miejskiego wsparcia. Stypendium może wynieść od 1 tys. zł do 12 tys. zł. Wsparcie przyznawane jest twórcom w dziedzinach: taniec, muzyka, film, teatr, literatura, sztuki wizualne i opieka nad zabytkami. W zakresie upowszechniania kultury na projekty dotyczące animacji i edukacji kulturalnej.

Wniosek o stypendium należy złożyć na specjalnym formularzu, który znajduje się na stronie miasta. Trzeba określić m.in. na co przeznaczone będzie stypendium i jakie podjęte będą działania z wykorzystaniem miejskich pieniędzy. Do dokumentów można dołączyć rekomendację wystawioną przez instytucję czy uznanego twórcę.

Wniosek można złożyć bezpośrednio w Kancelarii Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, przy ulicy Sikorskiego 3-4 lub wysłać drogą pocztową. Decyduje data stempla pocztowego. Stypendium Miasta Gorzowa można otrzymać trzykrotnie.​ Szczegóły na stronie gorzow.pl.

QUIZ. Matematyka na poziomie podstawówki. Bez 13/15 nie pokazuj się znajomym!

Pytanie 1 z 15
5 + 5 + 5 - 10 - 10 = ?