pługopiaskarka

i

Autor: archiwum Inneko RCS zdj. ilustracyjne

Gorzów: Śnieg i lód niestraszny Inneko RCS

2021-01-20 17:44

Zapowiadana zima zagościła na kilka dni w Gorzowie. Był śnieg, był mróz, ale drogi w mieście były przejezdne. 10 pługopiaskarek walczyło ze śniegiem i lodem na jezdniach. Na tyle skutecznie, że jak zapewnia prezes Inneko, nie było telefonów ze skargami od mieszkańców.

Śnieg był, ale sobie z nim poradziliśmy – ocenia prezes Inneko. Mamy odwilż, ale kilka ostatnich dni było mroźnych, a także spadło sporo śniegu. Innymi słowy Gorzów nawiedziła prawdziwa zima. Drogi były jednak przejezdne. Odpowiedzialna za ich utrzymanie jest miejska spółka. Prezes Inneko ocenia, że poradzili sobie z zadaniem. Nie było telefonów z reklamacjami ze strony mieszkańców. Efekty pracy pługopiaskarek incognito miał sprawdzać nawet prezydent Gorzowa.

Pracowaliśmy intensywnie. 10 pługopiaskarek mamy, wszystkie były w ruchu, wszystkie są sprawne. Mieliśmy sytuację ze śniegiem i to bardzo dużą ilością śniegu i po całej nocy pracy drogi były przejezdne. Nie było żadnych problemów, oczywiście na terenie Gorzowa - mówi Łukasz Marcinkiewicz prezes Inneko.

Inneko RCS obsługuje 300 km najważniejszych dróg w na terenie miasta. W tym sezonie pierwsze wyjazdy piaskarek miały miejsce jeszcze w listopadzie. Od początku roku wozy Inneko wyjeżdżają na gorzowskie ulice niemal codziennie.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to: