Gorzów: WOŚP

i

Autor: SG WOŚP zagra 30 raz w Gorzowie.

Gorzów: Puszki i licytacje na Starym Rynku, czyli 30 finał WOŚP

2022-01-25 17:04

W tym roku WOŚP zbiera na okulistykę dziecięcą. Dlatego okulary będą ważnym elementem 30 finału. Na scenie przy katedrze odbędzie się szereg licytacji. Tradycyjnie prezydent Gorzowa dał coś od siebie.

Zaproś prezydenta do siebie i pomóż dzieciom. W niedzielę (30.01) zagra po raz 30 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W Gorzowie finał wraca na Stary Rynek. Scena rusza o godzinie 16 i przede wszystkim będą odbywały się na niej licytacje licznych fantów. Tradycyjnie prezydent Gorzowa przekazał na rzecz orkiestry voucher. Tym razem będzie to tajemnicza wizyta.

W domu lub w firmie. Będzie to wizyta z niespodzianką. Wszystko będzie zależało od tego kto wylicytuje, bo jeżeli wylicytuje to zakład, który zatrudnia 1200 osób, to przypuszczam, że obiadu nie uszykuję. Ale może jakiś słodki poczęstunek to już tak - mówi Jacek Wójcicki.

Gorzów: WOŚP

i

Autor: SG

Na ulice miasta wyjdzie 450 wolontariuszy, którzy zbierać będą na okulistykę dzieci. Dlatego oprócz wośpowej puszki, koszulki i identyfikatora, każdy będzie miał okulary. Wszystko zakończy Światełko do Nieba dedykowane Grażynie Wojciechowskiej, niedawno zmarłej radnej i wieloletniej organizatorce gorzowskich finałów WOŚP.

Slang Młodzieżowy. Udowodnij, że nie jesteś boomerem!

Pytanie 1 z 13
"Srogo" to inaczej...