gorzów wosp 31 final 1

i

Autor: Fragles archiwum W styczniu kolejna zbiórka WOŚP.

Gorzów przygotowuje się do WOŚPu! Są zmiany, jakie?

2022-11-24 17:02

Trwa rekrutacja chętnych do kwestowania podczas 31 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się pod koniec stycznia. W Gorzowie zarejestrowany jest tylko jeden sztab, a wcześniej były jeszcze dwa.

W tym roku w Gorzowie jest tylko jeden sztab, a nie jak w poprzednich latach trzy. To oznacza, że będzie mniej wolontariuszy – około 300. Na pełnych obrotach działa największy sztab klub "U szefa" na osiedlu Staszica. Wolnych jest jeszcze kilkadziesiąt miejsc. Rejestracja przez tokeny.

- Nasz sztab trzeba wyszukać z listy, jesteśmy też na facbooku. Każdy kandydat na wolontariusza dostaje od nas token czyli numer. Jeżeli chętny nie zarejestruje się w ciągu 24 godzin, kod jest usuwany. Do nas należy także weryfikacja danych - wyjaśnia Marta Ciećwierz, szefowa gorzowskiego sztabu.

gorzów wośp 31 finał 2

i

Autor: WOŚP Gorzów/facebook.com Zbiórka na rzecz walki z sepsą.

Być może liczba wolontariuszy jeszcze się zwiększy. Ze sztabem "U szefa" gra tradycyjnie także Kłodawa i gorzowskie I LO. W Gorzowie zawsze działały jeszcze dwa sztaby- w szkołach w podstawówce nr 2 i w Gastronomiku. Czy podwyżki mediów zablokowały ich utworzenie? Będziemy sprawdzać.

31 finał WOŚP 29 stycznia. Datki będą zbierane na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, która doprowadza do sepsy.

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

QUIZ. 10 zaskakujących faktów o śniegu. Nie znać odpowiedzi na te pytania to wstyd!

Pytanie 1 z 10
1. Z jaką prędkością najczęściej opadają płatki śniegu?