Gorzów: Starostwo Powiatowe

i

Autor: SG Starostwo Powiatowe w Gorzowie.

Gorzów: Powiat czeka na wasze zdjęcia i filmy

2020-10-14 12:33

Powiat gorzowski zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficzno-filmowym. Jeżeli macie zdjęcia lub filmy z wakacji spędzonych na terenie powiatu prześlijcie je do starostwa. Zostaną ocenione, a najlepsze nagrodzone. Starostwo chce także wykorzystać nadesłane zdjęcia w kalendarzu.

Powiat gorzowski w obiektywie. Starostwo organizuje konkurs fotograficzno-filmowy. Może w nim wziąć udział każdy, kto mieszka lub spędzał wakacje w okolicach Gorzowa. A przy okazji uwiecznił na zdjęciu lub filmie ciekawe miejsca lub interesujące osoby. Niektóre zdjęcia mogą nawet trafić.... do kalendarza, który zamierza wydać starostwo.

Chcemy, żeby przejrzeli swoje zbiory zdjęć, krótsze, dłuższe filmy z podróży i żeby się tym z nami po prostu podzielili. Po to, żeby przekonać się, czy to co robiliśmy na terenie powiatu gorzowskiego jest fajne, ciekawe - mówi Zbigniew Rudziński, z gorzowskiego starostwa.

Zdjęcia mogą znaleźć się także w Wielkim Gorzowskim Słowniku Krajoznawczo-Turystycznym, który powiat przygotuje w ciągu najbliższych dwóch lat. Zdjęcia i filmy można wysyłać do 15 listopada. Oceni je jury, a autorzy trzech najlepszych fotografii i trzech najlepszych filmów otrzymają nagrody rzeczowe. Regulamin konkursu znajdziecie na stronie powiatgorzowski.pl.

Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Co to za ptak? Rozpoznaj po zdjęciu
Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]