Gorzów: GCPR

i

Autor: SG GCPR wypłaciło do tej pory ponad 4700 świadczeń z programu Dobry Start

Gorzów: Połowa wniosków o 300 zł na Dobry Strat już złożona

2020-07-24 12:48

Wnioski o świadczenie Dobry Start można składać od początku lipca drogą elektroniczną. Do tej pory Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie wpłynęło już ponad 5300. 3 sierpnia ruszy nabór wniosków papierowych. Składać będzie je można w siedzibie GCPR przy Teatralnej lub wysłać pocztą.

Szkolna wyprawka trafiła już do 4700 gorzowskich dzieci. Wnioski online można składać od 1 lipca. Do tej pory do GCPR wpłynęło ich ponad 5300. Urzędnicy oceniają, że w tym roku gorzowianie korzystają z tej formy chętniej niż rok temu. Pierwsze wypłaty zrealizowano 6 lipca.
Kto nie może lub nie chce złożyć wniosku online, od sierpnia będzie mógł to zrobić w tradycyjny sposób.

Od 3 sierpnia zapraszamy do siedziby na ul. Teatralnej 26, tam w godzinach urzędowania można również złożyć wniosek w formie papierowej. Ci którzy nie mogą zrobić tego osobiście mogą wysłać wniosek pocztą - mówi Beata Kulczycka dyrektor GCPR.

Gorzów: GCPR

i

Autor: SG Papierowe wnioski można składać od 3 sierpnia w siedzibie GCPR przy ul. Teatralnej 26

Wzory wniosków można pobrać ze strony Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie, wyłożone będą również w siedzibie przy ul. Teatralnej. Program Dobry Start to jednorazowe świadczenie w wysokości 300 zł na każde uczące się dziecko, niezależnie od dochodów. Wyprawka nie przysługuje studentom, przedszkolakom i dzieciom w zerówce.

Sonda
Czy wakacje nad Bałtykiem są drogie?