Jak Bartek Zmarzlik świętował tytuł Mistrza Świata.

i

Autor: mazinio Ubiegłoroczni medaliści Mistrzostwa Świata.

Żużlowe Grand Prix ponownie w Gorzowie?

2020-07-23 21:14

Elektryzujących informacji nikt nie potwierdza, ale wiele wskazuje na to, że organizator cyklu turniejów o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata chce rozegrać zawody mimo panującej pandemii. Jednym z miast, w których będą ścigać się najlepsi żużlowcy na świecie może być Gorzów.

Jak dotychczas otrzymywaliśmy jedynie informacje o odwoływaniu kolejnych, zaplanowanych na ten rok rund żużlowego Grand Prix. Pojawiła się jednak szansa, że Bartek Zmarzlik będzie mógł powalczyć o obronę wywalczonego przed rokiem tytułu.

Gorzów żużel

i

Autor: mazinio Czy żużlowcy z Grand Prix ponownie zjawią się w Gorzowie.

Według naszych informacji organizator cyklu chce przeprowadzić we wrześniu i październiku osiem rund w czterech polskich miastach. Żużlowcy na tym samym torze ścigali by się w sobotę i niedzielę. Zawody maja być rozegrane we Wrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu i... w Częstochowie lub Gorzowie. Rozmowy trwają, ale szczegółów nikt nie ujawnia. Do tematu będziemy wracać.

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pytanie 1 z 10
Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?
Rusza modernizacja stadionu w Płocku