Gorzów: teatr

i

Autor: SG Karty lojalnościowe już do wzięcia.

Gorzów: Polityka lojalnościowa w teatrze

2022-03-15 15:32

Kupujesz bilety na spektakle teatralne - zdobywasz punkty. A punkty wymienić potem można na gadżety lub zniżki na bilety. Trzeba tylko wyrobić kartę lojalnościową.

Niespodzianka dla stałych bywalców gorzowskiego teatru. Dzisiaj (15.03) rusza program lojalnościowy. Działać będzie na podobnych zasadach jak np. na stacjach benzynowych. Widzowie otrzymają specjalne karty, na które zbierać będą punkty. Jeden punkt to jedna złotówka wydana na bilet na przedstawienie. Po zebraniu odpowiedniej liczby punkty będzie można wymienić na różne gratisy.

Można zdobyć torbę z logotypem teatru, kubek oraz długopis. Są też zniżki na bilety, więc w zależności od ilości wydanych pieniędzy w naszym teatrze będzie można skorzystać z zniżki na bilety, bądź wymienić punkty na gadżet - mówi Natalia Saska z gorzowskiego teatru.

Gorzów: teatr

i

Autor: SG

Żeby zostać posiadaczem karty lojalnościowej wystarczy przyjść do Biura Obsługi Widza i wypełnić odpowiedni formularz. Punkty będą dodawane automatycznie przy zakupie kolejnych biletów. Szczegóły znajdziecie na stronie i Facebooku Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie.

QUIZ. Działka to twoje hobby? Rozwiąż nasz test i dowiedz się, czy jesteś dobrym działkowcem!

Pytanie 1 z 15
Na działce ROD pod żadnym pozorem nie można hodować: